SPIELBERG CZ, s.r.o.

"Všechno dobré musí uzrát."

Vinařství hospodaří celkem na 65 ha vinic, o které se stará tým zkušených vinohradníků a sklepmistrů. Stáří vinic je různé, od mladých vinic dávajících svěží štíhlejší vína až po vinice 40 let staré, ze kterých vznikají hutný extraktivní vína. Díky ekologickému pěstování révy a jejího zpracování využívající moderního systému řízeného kvašení, se daří produkovat přívlastková vína ve špičkové kvalitě.

Ekologické ošetřování vinic, organické hnojení, ruční práce na vinicích i při vinobraní, ale také citlivé spojení tradičních i moderních postupů při zpracování vína ve sklepě, se odráží v osobitosti našich vín a dává jim zcela nezaměnitelnou charakteristiku.

Naší filozofií je přistupovat ke každému vinohradu co nejpečlivěji a podle jeho potřeb. Díky tomu se přirozeně prohlubuje naše poznání jednotlivých přírodních podmínek a místního terroir

Unikátní zrekonstruované prostory původního kulturního domu Vás zaujmou svou architekturou, ve které naleznete prvky Itálie, ale také silné slovácké kořeny. S oblibou jej nazýváme „bránou“ do Moravského Toskánska

Vlajková loď

Řada AUSTERLITZ je prestižní a nejvyšší řadou vinařství.

Profilační odrůdy

Ryzlink rýnský, Ryzlink vlašský, Sylvánské, Pinot Blanc, Pinot Noir.

Úspěchy vinařství

Vína jsou oceňována na národních i mezinárodních soutěžích. V roce 2017 získala titul Vinaře roku, v roce 2022 titul Bronzového Vinaře roku. Dále GREAT GOLD & Best of Show 2022 by country na Mondiales des vins Canada 2022, úspěchy na AWC Vienna, Decanter London, Chardonnay du Mone, Best of Riesling atd., z českých soutěží v Salonu Vín, Prague Wine Trophy, Oenoforum.

SPIELBERG CZ, s.r.o.

Archlebov 406, 696 33